O Polityce

Byliśmy z wizytą w Elblągu

Mirosław Pęczak otwiera jubileuszowy Salon w Elblągu Mirosław Pęczak otwiera jubileuszowy Salon w Elblągu Dominik Żyłowski / materiały prasowe
10 sezon rozpoczęty!
Gorące tematy w polityce zagranicznejDominik Żyłowski/materiały prasowe Gorące tematy w polityce zagranicznej
Dyr. Jacek Nowiński odbiera podziękowania z rąk Janiny Paradowskiej i Jerzego BaczyńskiegoDominik Żyłowski/materiały prasowe Dyr. Jacek Nowiński odbiera podziękowania z rąk Janiny Paradowskiej i Jerzego Baczyńskiego

W środę 14 listopada odbyła się specjalna edycja elbląskiego Salonu „Polityki”, która zainaugurowała jubileuszowy 10 sezon naszych spotkań w Bibliotece Elbląskiej. Gośćmi red. Mirosława Pęczaka byli:  redaktor naczelny „Polityki” Jerzy Baczyński, red. Janina Paradowska oraz szef działu zagranicznego Marek Ostrowski. Postanowiliśmy powtórzyć formułę z pierwszego w historii spotkania, czyli „tygodnik mówiony”. Red. Baczyński podjął wątek sytuacji mediów w dzisiejszych uwarunkowaniach politycznych (stanęła tu m. in. sprawa „trotylu” na łamach „Rzeczypospolitej”), Janina Paradowska analizowała fakty związane z obchodami 11 listopada, tudzież rozmaite konteksty „smoleńskie”, zaś Marek Ostrowski opowiadał o Ameryce (wybory plus „afera gen. Petreusa”), Chinach (zmiana na szczycie władzy) i debacie budżetowej w UE. Było merytorycznie i odświętnie – nie zabrakło nawet tortu i muzyki.

Dziękujemy Elblągowi za jak zwykle miłą gościnę!

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną