O Polityce

Pomocnik Historyczny "1812 r. O roku ów. Wyprawa Napoleona na Moskwę"

Polityka
Najnowsze wydanie Pomocnika Historycznego, które ukaże się 28 listopada, opisuje historię dramatycznej wyprawy, która odcisnęła piętno na dziejach Europy i Polski.

Historycy epoki odpowiedzą na pytania związane z legendą roku 1812 Dlaczego Napoleon ruszył przeciwko Aleksandrowi I? Co zaszło pomiędzy czerwcem 1812 r. kiedy „Bóg wojny”  udawał się  na błyskawiczną – jak się wydawało – wojnę, a grudniem tego samego roku, gdy wśród śnieżnej zawiei uciekał od resztek swojej armii do Paryża? Czy Napoleon przegrał z powodu błędnej taktyki w bitwach czy został pokonany przez „Dziadka Mroza”?

Wydanie jest wzbogacone o kalendarium wojenne, sylwetki bohaterów po obu stronach konfliktu, mapy i ilustracje.

Pomocnik Historyczny „1812. O roku ów. Wyprawa Napoleona na Moskwę” będzie miał 124 strony.  Ukaże się w cenie 19,99 zł. Będzie do kupienia w dobrych punktach sprzedaży prasy i w sklepie internetowym www.skleppolityki.pl

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Reklama