O Polityce

Jak zdobyć pracę?

Janusz Fajto / Polityka
Już w środę 30 stycznia ukaże się drugi Raport POLITYKI w ramach serii zatytułowanej Dobrze wiedzieć.

Najnowszy Raport zatytułowany „Jak zdobyć pracę?” przeznaczony jest zarówno dla osób poszukujących pracy, jak i dla tych, którzy poszukują pracowników, dla zatrudnionych na etatach i dla osób na tzw. umowach śmieciowych. Raport podpowiada w jakich branżach jest praca i które kierunki studiów mają przyszłość, gdzie można najwięcej zarobić, na jakie zawody wciąż jest zapotrzebowanie za granicą. W Raporcie Czytelnik znajdzie też konkretne wskazówki jak napisać porządny życiorys i przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Raport POLITYKI „Jak zdobyć pracę” będzie miał 80 stron i ukaże się w cenie 4,90 zł. Będzie do kupienia w dobrych punktach sprzedaży prasy i w sklepie internetowym www.sklep.polityka.pl, a także będzie dostępny w postaci e-booka i w wydaniu na Ipada.


Raporty POLITYKI to krótkie, przydatne i poręczne książki dla tych, którzy chcą wiedzieć więcej i lepiej radzić sobie z wyzwaniami współczesnego świata. Poręczny format (A5) oraz rozsądna objętość Raportów (64 do 80 stron) mają ułatwić lekturę w komunikacji miejskiej, w czasie przerwy w pracy, między zajęciami na uczelni, w oczekiwaniu na spotkanie.
Raport pierwszy "Jak dbać o pieniądze?" nadal w sprzedaży na www.sklep.polityka.pl

Reklama
Reklama