O Polityce

Jak zdobyć pracę?

Janusz Fajto / Polityka
Już w środę 30 stycznia ukaże się drugi Raport POLITYKI w ramach serii zatytułowanej Dobrze wiedzieć.

Najnowszy Raport zatytułowany „Jak zdobyć pracę?” przeznaczony jest zarówno dla osób poszukujących pracy, jak i dla tych, którzy poszukują pracowników, dla zatrudnionych na etatach i dla osób na tzw. umowach śmieciowych. Raport podpowiada w jakich branżach jest praca i które kierunki studiów mają przyszłość, gdzie można najwięcej zarobić, na jakie zawody wciąż jest zapotrzebowanie za granicą. W Raporcie Czytelnik znajdzie też konkretne wskazówki jak napisać porządny życiorys i przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Raport POLITYKI „Jak zdobyć pracę” będzie miał 80 stron i ukaże się w cenie 4,90 zł.  Będzie do kupienia w dobrych punktach sprzedaży prasy i w sklepie internetowym www.sklep.polityka.pl, a także będzie dostępny w postaci e-booka i w wydaniu na Ipada.


Raporty POLITYKI to krótkie, przydatne i poręczne książki dla tych, którzy chcą wiedzieć więcej i lepiej radzić sobie z wyzwaniami współczesnego świata. Poręczny format (A5) oraz rozsądna objętość Raportów (64 do 80 stron)  mają ułatwić lekturę w komunikacji miejskiej, w czasie przerwy w pracy, między zajęciami na uczelni, w oczekiwaniu na spotkanie.
Raport pierwszy "Jak dbać o pieniądze?" nadal w sprzedaży na www.sklep.polityka.pl

 

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Reklama