O Polityce

Jak jeść bez lęku i stresów?

Trzeci z cyklu Raportów POLITYKI Trzeci z cyklu Raportów POLITYKI "Dobrze wiedzieć" Janusz Fajto / Polityka
Trzeci z cyklu Raportów POLITYKI "Dobrze wiedzieć" już w sprzedaży.

Raport „Jak jeść bez lęku i stresów?”, odpowiada na kilkadziesiąt pytań dotyczących zdrowego odżywiania.  Co jeść i jak przygotowywać codzienne posiłki, aby nie rezygnując z dobrego smaku czerpać z nich to, co najlepsze? Jak nie dać się nabrać specom od reklamy i wybierać ze sklepowych półek najzdrowsze artykuły spożywcze? Którym dietom ufać, by nie tracić czasu i zdrowia? Co jeść, gdy chorujemy?

„Jak jeść bez lęku i stresów?” to książeczka dla smakoszy, obżartuchów i niejadków. Dla lubiących gotować i żywiących się głównie poza domem. Dla mięsożerców i wegetarian. Dla wiecznie odchudzających się i trzymających linię. Dla alergików, cukrzyków, nadciśnieniowców… Dla wszystkich, którzy chcą wiedzieć co, kiedy i jak. Dla wszystkich, którzy chcą wiedzieć co, kiedy i jak zdrowo jeść.

Raport POLITYKI „Jak jeść bez lęku i stresów?” ma 80 stron i kosztuje 4,90 zł.  Do kupienia w dobrych punktach sprzedaży prasy i w sklepie internetowym www.sklep.polityka.pl, będzie dostępny także w postaci e-booka i w wydaniu na Ipada.

Raporty POLITYKI to krótkie, przydatne i poręczne książki dla tych, którzy chcą wiedzieć więcej i lepiej radzić sobie z wyzwaniami współczesnego świata. Poręczny format (A5) oraz rozsądna objętość Raportów (64 do 80 stron)  mają ułatwić lekturę w komunikacji miejskiej, w czasie przerwy w pracy, między zajęciami na uczelni, w oczekiwaniu na spotkanie.

W sprzedaży są nadal dwa poprzednie Raporty: „Jak dbać o pieniądze?” i „Jak zdobyć pracę?”.

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Reklama