O Polityce

Atom i łupki - nadzieja czy groźba?

Janusz Fajto / Polityka
Już w najbliższą środę 27 lutego w sprzedaży pojawi się czwarty Raport POLITYKI w ramach serii wydawniczej POLITYKI zatytułowanej Dobrze wiedzieć.

Raport czwarty pt.: „Atom i łupki – nadzieja czy groźba?” to książka dla tych, którzy chcą mieć własne zdanie w wielkich i gorących sporach dotyczących energetyki. Czy gaz łupkowy jest dla Polski darem czy ironią losu? Jak to jest z bezpieczeństwem elektrowni jądrowych? Jaką wartość mają tzw. odnawialne źródła energii, np. słoma? Czy powinniśmy wspierać czy walczyć z wiatrakami? Każdego z nas te pytania dogonią, wcześniej czy później - w Raporcie staramy się na nie rzeczowo i kompetentnie odpowiedzieć.

Raport POLITYKI „Atom i łupki – nadzieja czy groźba?” będzie miał 64 strony i ukaże się w cenie 4,90 zł.  Będzie do kupienia w dobrych punktach sprzedaży prasy i w sklepie internetowym www.sklep.polityka.pl, a także będzie dostępny w postaci e-booka i w wydaniu na Ipada.

Raporty POLITYKI to krótkie, przydatne i poręczne książki dla tych, którzy chcą wiedzieć więcej i lepiej radzić sobie z wyzwaniami współczesnego świata. Poręczny format (A5) oraz rozsądna objętość Raportów (64 do 80 stron)  mają ułatwić lekturę w komunikacji miejskiej, w czasie przerwy w pracy, między zajęciami na uczelni, w oczekiwaniu na spotkanie.
W sprzedaży są nadal trzy poprzednie Raporty: „Jak dbać o pieniądze?”, „Jak zdobyć pracę?” i „Jak jeść bez lęku i stresów?”.

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Reklama