O Polityce

Atom i łupki - nadzieja czy groźba?

Janusz Fajto / Polityka
Już w najbliższą środę 27 lutego w sprzedaży pojawi się czwarty Raport POLITYKI w ramach serii wydawniczej POLITYKI zatytułowanej Dobrze wiedzieć.

Raport czwarty pt.: „Atom i łupki – nadzieja czy groźba?” to książka dla tych, którzy chcą mieć własne zdanie w wielkich i gorących sporach dotyczących energetyki. Czy gaz łupkowy jest dla Polski darem czy ironią losu? Jak to jest z bezpieczeństwem elektrowni jądrowych? Jaką wartość mają tzw. odnawialne źródła energii, np. słoma? Czy powinniśmy wspierać czy walczyć z wiatrakami? Każdego z nas te pytania dogonią, wcześniej czy później - w Raporcie staramy się na nie rzeczowo i kompetentnie odpowiedzieć.

Raport POLITYKI „Atom i łupki – nadzieja czy groźba?” będzie miał 64 strony i ukaże się w cenie 4,90 zł. Będzie do kupienia w dobrych punktach sprzedaży prasy i w sklepie internetowym www.sklep.polityka.pl, a także będzie dostępny w postaci e-booka i w wydaniu na Ipada.

Raporty POLITYKI to krótkie, przydatne i poręczne książki dla tych, którzy chcą wiedzieć więcej i lepiej radzić sobie z wyzwaniami współczesnego świata. Poręczny format (A5) oraz rozsądna objętość Raportów (64 do 80 stron) mają ułatwić lekturę w komunikacji miejskiej, w czasie przerwy w pracy, między zajęciami na uczelni, w oczekiwaniu na spotkanie.
W sprzedaży są nadal trzy poprzednie Raporty: „Jak dbać o pieniądze?”, „Jak zdobyć pracę?” i „Jak jeść bez lęku i stresów?”.

Reklama
Reklama