O Polityce

Nagroda dla Mirosława Grynia

Nagrodzona praca Mirosława Grynia Nagrodzona praca Mirosława Grynia Mirosław Gryń / Polityka

Zdumą informujemy, że nasz rysownik Mirosław Gryń został laureatem nagrody specjalnej prezydenta miasta Legnicy przyznanej podczas tegorocznej, 36 edycji Międzynarodowej Wystawy SATYRYKON.
Wyróżniona praca to „Polska duma”, która ilustrowała tekst Mariusza Janickiego i Wiesława Władyki „Polska mistrzem Polski” (POLITYKA 24/12).

Gratulujemy!

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną