O Polityce

Niezbędnik Inteligenta "Zrozumieć mózg"

Polityka
Wydanie specjalne POLITYKI „Niezbędnik Inteligenta. Zrozumieć mózg” już w sprzedaży.

W tym wydaniu Niezbędnika Inteligenta opowiadamy o wielkiej filozoficznej i naukowej przygodzie ludzkości z najważniejszym organem człowieka.

Przede wszystkim piszemy o tym co już udało się o mózgu dowiedzieć, także o tym, dlaczego sprawia nam poważne kłopoty chorując albo uzależniając się niemal od wszystkiego. Wybiegamy również w przyszłość, badając możliwości stworzenia sztucznej inteligencji oraz przyglądając się uważnie, czy i jak Internet oraz inne wynalazki współczesnej techniki zmieniają nasze mózgi (i naszą o nich wiedzę). Oddajemy także głos filozofom umysłu, a nawet przyglądamy się, jak wiedza o mózgu wpływa na kulturę i popkulturę.

Wydanie specjalne „Niezbędnik Inteligenta. Zrozumieć mózg” współtworzą dziennikarze tygodnika POLITYKA oraz najlepsi polscy i zagraniczni popularyzatorzy nauki i uczeni.

Objętość: 116 stron

Cena: 16,99 zł

Promocja: tytuły własne wydawcy, sieci sprzedaży Prasy

Dystrybucja:  salony prasowe i kioski, sklep Polityki www.sklep.polityka.pl

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Reklama