O Polityce

POLITYKA na czele tygodników opinii

Najnowszy nr 16 POLITYKI, w kioskach od środy 17 kwietnia. Najnowszy nr 16 POLITYKI, w kioskach od środy 17 kwietnia. Polityka
Według opublikowanych właśnie danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy POLITYKA w lutym 2013 r., podobnie jak w całym 2012 r., była najlepiej sprzedającym się tygodnikiem opinii.

Polityka była przy tym jedynym tytułem, któryz wynikiem 125 499 sprzedanych egzemplarzy odnotował w lutym 2013 r. 4,5 % wzrost sprzedaży ogółem w porównaniu ze styczniem 2013r. Pozostałe tytuły w segmencie w tym samym okresie odnotowały spadki: sprzedaż Newsweeka spadła o 3,9% egz. do poziomu 120 119 egz., Wprost ze sprzedażą 59 906 egz. obsunął się o 2,4%. Dwa powstałe na bazie/gruzach Uważam Rze tytuły sprzedawały się z każdym kolejnym numerem niżej , a średnio miesięcznie na poziomie 104 581 egz. (Sieci) i 115 501 egz. (Do Rzeczy).

Czekając na równie udane dla Polityki kolejne miesiące, dziękujemy naszym Czytelnikom!

 

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną