O Polityce

Omnibus Wakacyjny 2013 -ćwiczenia umysłowe dla dorosłych

Polityka
Tygodnik POLITYKA już po raz czwarty wydał „OMNIBUS wakacyjny – ćwiczenia umysłowe dla dorosłych”.

Znalazły się w nim 64 zadania  o różnej skali trudności, podzielone na 4 obszary tematyczne: język, logika, quiz  i wiedza. Autorem zadań jest Marek Penszko, prowadzący Łamiblog na stronie polityka.pl.

„Dlaczego lubimy rozwiązywać zagadki? Dwie podstawowe odpowiedzi sprowadzają się do pożytku i przyjemności. Pożytek wiąże się oczywiście z gimnastyką szarych komórek, a przyjemność sprawia pokonywanie przeszkód, dotarcie do celu i związane z tym dowartościowanie się. Dlatego jeśli ktoś twierdzi, że nie lubi rozrywać się umysłowo albo przynajmniej go to nie pociąga, bo np. uważa takie zajęcie za stratę czasu – nieświadomie mija się z prawdą. Problem tkwi tylko w tym, że dotąd nie trafił na odpowiednią łamigłówkę we właściwym czasie. „Omnibus” zapewnia szeroki wachlarz zadań, a letnia kanikuła jest sprzyjającym okresem. Życzymy więc Państwu wielu celnych trafień”.

(ze wstępu)

Omnibus Wakacyjny jest dostępny na www.sklep.polityka.pl

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Reklama