O Polityce

GOODFEST – 31 sierpnia 2013 w Dębicy. Nowe, ważne wydarzenie muzyczne na kulturalnej mapie Polski

Polityka
Wieczorem 31 sierpnia 2013 roku na Stadionie Miejskim w Dębicy wystąpią artyści, którzy mają ogromny wpływ na postrzeganie muzyki popularnej w Polsce, a ich twórczość została zauważona i wielokrotnie nagradzana również poza granicami naszego kraju. Podczas tego wyjątkowego koncertu na scenie wystąpią: SKALPEL FEAT. PIANOHOOLIGAN, FISZ EMADE TWORZYWO, MITCH & MITCH, MARCIN MASECKI, JULIA MARCELL, TRÈS.B I GRABEK.

To już II edycja Dębica GOODFEST, którego dyrektorem artystycznym jest znany i ceniony za m.in. Sacrum Profanum czy Misteria Paschalia FILIP BERKOWICZ.

„GOODFEST to młody festiwal muzyczny, który dzięki oryginalnemu pomysłowi na prezentowanie alternatywnej polskiej muzyki oraz unikalnej formuły wydarzenia nieodpłatnego, stał się ważnym punktem na kulturalnej mapie Polski. Wszyscy, którzy przyjadą na GOODFEST będą mieli okazję w jednym miejscu poznać najnowsze projekty muzyczne polskich artystów z górnej półki, tworzących alternatywne brzmienia, za które już zostali docenieni w Polsce i zagranicą” – powiedział Filip Berkowicz, Dyrektor Artystyczny Festiwalu GOODFEST.

Podobnie jak w roku ubiegłym, wszystkie koncerty Festiwalu będą miały niezwykłą oprawę wizualną. Przestrzeń multimedialną ponownie zaaranżują znakomici artyści z TEMPORARY SPACE DESIGN, znani z realizacji dla m.in. Sacrum Profanum, Europejskiego Kongresu Kultury, Barbican Centre w Londynie, czy Lincoln Centre w Nowym Jorku. Ich oryginalne projekty audiowizualne można było podziwiać również podczas koncertów gwiazd, m.in. Jamiroquai czy Wyclef Jean.

W tym roku Dębica GOODFEST rozpocznie się o godzinie 18.00, a zakończy po północy. Dla wszystkich będzie dostępna strefa z cateringiem, a dla niezmotoryzowanych zostaną uruchomione specjalne, nocne kursy autobusów lokalnej komunikacji.

Szczegóły dotyczące Festiwalu Dębica GOODFEST na stronie www.goodfest.pl oraz profilu Facebook https://www.facebook.com/Debica.Goodfest

WSTĘP NA FESTIWAL BEZPŁATNY.

Organizatorami Dębica GOODFEST są: Firma Oponiarska Dębica S.A. oraz Goodyear Dunlop Tires Polska.

Partnerami Dębica GOODFEST są: Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Urząd Miasta Dębica, Narodowe Centrum Kultury i Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Reklama
Reklama