O Polityce

Spotkanie z Arturem Domosławskim

Polityka
8 października o godz. 19.00 w siedzibie Krytyki Politycznej (ul. Foksal 16, Warszawa) odbędzie się spotkanie z Arturem Domosławskim, autorem książki "Śmierć w Amazonii. Nowe eldorado i jego ofiary".

Jest to pierwsza od czasu biografii "Kapuściński non-fiction" książka Autora, który  kroczy śladami tajemniczych zabójstw ludzi zaangażowanych w obronę niszczonego środowiska naturalnego w Ameryce Południowej. Kto stoi za zabójstwami? Czy zwyczajni ludzie mają szansę w zderzeniu z międzynarodowymi korporacjami i przekupionymi władzami?

Nowa książka Domosławskiego otwiera oczy i pokazuje zasady rządzące również naszym światem.

Spotkanie poprowadzi dziennikarz radiowej „Trójki”, Michał Nogaś.

O Autorze:

 Jeden z najwybitniejszych współczesnych polskich reporterów. W latach 1991-2011 dziennikarz „Gazety Wyborczej”, od 2011 r. związany z tygodnikiem „Polityka”. Autor cenionych książek, m.in. „Chrystus bez karabinu”, „Gorączka latynoamerykańska”, „Ameryka zbuntowana” oraz głośnej biografii „Kapuściński non-fiction”, przełożonej na francuski, włoski, angielski i  hiszpański. Uhonorowany tytułem Dziennikarza Roku 2010.

Wstęp wolny, zapraszamy!

Książka do nabycia na www.sklep.polityka.pl

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Reklama