Dyplom dla POLITYKI, nagroda dla Adama Grzeszaka
Publicysta Adam Grzeszak z POLITYKI został laureatem pierwszej edycji konkursu na informację medialną, organizowanego przez Urząd Patentowy RP i wyróżniającego autorów prac z zakresu ochrony własności intelektualnej.
Michał Mutor/Agencja Gazeta

Miło nam poinformować, że Adam Grzeszak, publicysta działu ekonomicznego POLITYKI, został jednym z laureatów konkursu Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej na informację medialną. Autora wyróżniono za tekst „Fafernuchy do herbatki” (numer 46/2013).

Konkursy na prace naukowe i plakaty, poświęcone tematyce ochrony własności intelektualnej, Urząd Patentowy RP organizuje od 11 lat. Od tego roku wyróżnia również autorów informacji medialnych i krótkich filmów. Konkurs realizowany jest w ramach projektu systemowego „Wsparcie efektywnego wykorzystania własności przemysłowej w innowacyjnej gospodarce” Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Nagrody zostały wręczone 17 grudnia podczas oficjalnej uroczystości w warszawskim kinie Iluzjon.

Redakcja POLITYKI otrzymała też specjalną nagrodę Światowej Organizacji Własności Intelektualnej (WIPO) – dyplom uznania za „szczególne zaangażowanie w promowanie i ochronę własności intelektualnej dla rozwoju gospodarczego”.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj