Ring Medialny: Paradowska Komentuje
22 marca o godz. 16.00 w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego każdy zainteresowany miał szansę zadać pytanie red. Janinie Paradowskiej, publicystce POLITYKI.
Janina Paradowska
Michał Mutor/Agencja Gazeta

Janina Paradowska

Spotkanie odbyło się w ramach projektu "Ring medialny” - cyklu debat organizowanych pod patronatem Uniwersytetu Wrocławskiego. Coroczne spotkania to przede wszystkim możliwość dyskusji z ciekawymi ludzi i poznania wielkich osobistości ze świata mediów i polityki. Gośćmi „Ringu Medialnego” w poprzednich latach byli m.in.: Ewa Drzyzga, Sławomir Piechota, Tomasz Raczek i Monika Jaruzelska. 

W ramach tegorocznego Ringu to uczestnicy po raz pierwszy mogli zdecydować jak potoczy się dyskusja. Janina Paradowska podczas „Ringu” nie tylko skomentowała bieżące tematy, ale przede wszystkim odpowiadała na pytania publiczności.

Zainteresowani udziałem w debacie zgłaszali je wcześniej za pośrednictwem portali społecznościowych. Ponadto swoje sugestie mogli składać w specjalnie przygotowanych urnach. Te zostały rozstawione w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego. Ostatecznie wszystkie pytania, które organizatorzy otrzymali przed „Ringiem” trafiły do jednej puli. Redaktor Janina Paradowska odpowiadała na te, które zostały wylosowane podczas debaty. W ten sposób każdy miał szansę zadać pytanie publicystce POLITYKI.

Debata odbyła się 22.03.2014 r. w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego, ul. Joliot-Curie 15.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj