O Polityce

Najchętniej kupowany tygodnik!

Polityka

Powiększa się dystans pomiędzy sprzedażą POLITYKI a pozostałymi tygodnikami opinii – wynika z najnowszych danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy. Z wynikiem 121 tys. egzemplarzy POLITYKA odnotowała w pierwszym kwartale 2014 r. najwyższą sprzedaż spośród wszystkich tytułów segmentu i była tym samym najchętniej kupowanym tygodnikiem społeczno-politycznym w Polsce. Na drugim miejscu – ze średnią sprzedażą 116, 3 tys. egz. – znalazł się „Newsweek”. Sprzedaż pozostałych tygodników spadła poniżej 80 tys.

Polityka 22.2014 (2960) z dnia 27.05.2014; Ludzie i wydarzenia. Kraj; s. 115
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.