O Polityce

ArtFront dla POLITYKI!

Polityka

Ogromnie miło nam poinformować, że okładka POLITYKI nr 40/13 została uznana za najlepszą okładkę w kategorii czasopism opinii w ramach 12 edycji Konkursu Izby Wydawców Prasy GrandFront. Marek Kwiatkowski, grafik POLITYKI i autor wyróżnionej okładki, otrzymał za nią nagrodę ArtFront. Główną nagrodę w Konkursie na Prasową Okładkę Roku GrandFront przyznano natomiast Maciejowi Ślusarczykowi, Bartoszowi Węglarczykowi oraz Tomaszowi Sobieckiemu – autorom projektu okładki „Rzeczpospolitej” (36/13).

Polityka 22.2014 (2960) z dnia 27.05.2014; Ludzie i wydarzenia. Kraj; s. 115
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.