Winston Churchill – polityk wielu przełomów
14 stycznia w kioskach ukaże się pierwsze wydanie specjalne z serii Pomocnik Historyczny POLITYKI - Biografie pt. Winston Churchill.
Polityka

To bez wątpienia postać  barwna  i kontrowersyjna.  Dla wielu stał się ikoną, ale też z różnych oskarżeń pod jego adresem można by stworzyć obszerną księgę. Gdy miał 60 lat uchodził za człowieka przegranego Jednak dopiero wtedy wybiła jego godzina.

Skuteczny polityk, żołnierz, niezły malarz, poeta, prekursor współczesnych służb specjalnych, wybitny mówca, sybaryta, miłośnik kotów. Niewiele osób wie, że zdobył Nagrodę Nobla za pisarstwo historyczne. Różne oblicza Winstona Churchilla pokazuje kilku autorów. Historycy i  dziennikarze POLITYKI opisują  jednocześnie epokę, w której  żył bohater  i na którą wpływał przez ponad pół wieku.

„Biografie” – to nowa seria wydawnicza, wykorzystująca markę i potencjał  Pomocników Historycznych POLITYKI. Od popularnych wydań historycznych POLITYKI różnią się zmniejszonym formatem i ceną.

Pomocnik Historyczny Biografie WINSTON CHURCHILL  ukaże się 14 stycznia  w cenie 15,99 zł. Można go będzie kupić w dobrych punktach sprzedaży prasy i w sklepie internetowym www.sklep.polityka.pl

 

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj