O Polityce

1. POLITYKA liderem sprzedaży

Polityka

Według najnowszych danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy w ostatnich trzech kwartałach POLITYKA była najchętniej kupowanym tygodnikiem opinii w Polsce. Średnia sprzedaż naszego pisma w tym czasie wynosiła 119 tys. egzemplarzy. Na drugim miejscu zestawienia – ze średnią sprzedażą 117 tys. egz. – znalazł się „Newsweek”. Sprzedaż pozostałych tytułów nie przekroczyła 80 tys. egz. Tygodnik „wSieci” sprzedawał średnio 76 tys. egz. „Do Rzeczy” – 54 tys.

Polityka 49.2015 (3038) z dnia 01.12.2015; Do i od Redakcji; s. 114
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.