O Polityce

Nagroda im. Beaty Pawlak

Polityka

Gratulujemy również Konradowi Piskale, autorowi książki o Somalii „Dryland” (W.A.B. 2014), który został laureatem trzynastej edycji Nagrody im. Beaty Pawlak – dziennikarki, podróżniczki i pisarki zabitej w islamistycznym zamachu terrorystycznym na Bali w 2002 r.

Nagrodę za prace przełamujące mur ignorancji i niechęci do innych kultur i religii przyznaje kapituła pod przewodnictwem red. Adama Szostkiewicza z POLITYKI.

Polityka 49.2015 (3038) z dnia 01.12.2015; Do i od Redakcji; s. 114
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.