O Polityce

Wyjaśnienie

Polityka

W 2003 r. w POLITYCE ukazał się artykuł Piotra Pytlakowskiego „Wyrokowiec” o chłopaku, który za chuligański wybryk trafił do więzienia i tam popadał w coraz to nowe kłopoty z prawem, co powodowało kolejne wyroki. Reportaż opowiadał o nieskutecznym systemie resocjalizacji w polskich zakładach karnych. Jedną z osób, która próbowała bohaterowi reportażu pomóc, był Ryszard Zając, niegdyś poseł SLD. W artykule został opisany w pozytywnym kontekście, ale aby przypomnieć go czytelnikowi, autor przywołał dwa momenty z jego życia, które spowodowały, że w swoim czasie był w Polsce osobą znaną.

Polityka 49.2015 (3038) z dnia 01.12.2015; Do i od Redakcji; s. 114
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.