O Polityce

Nagroda im. Rakowskiego

Polityka

Miło nam poinformować, że rozstrzygnęliśmy pierwszą edycję Konkursu im. Mieczysława F. Rakowskiego na najlepszą pracę magisterską o PRL. Nagrodę Główną otrzymała Anna Wiśniewska-Grabarczyk za pracę „»Czytelnik« ocenzurowany. Literatura w paratekstach-recenzjach cenzorskich okresu stalinizmu”. W konkursie wyróżniliśmy także Roberta Dudzińskiego – za pracę „Produkcje sensacyjno-kryminalne Telewizji Polskiej w latach 1965–1989” oraz Jakuba Szumskiego, autora pracy „Rozliczenia z ekipą Edwarda Gierka (wrzesień 1980 – grudzień 1981)”.

Polityka 1/2.2016 (3041) z dnia 27.12.2015; Do i od Redakcji; s. 162
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.