O Polityce

Tygodniki opinii: liderzy trzymają się mocno

Polityka

Według opublikowanych właśnie danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy dotyczących sprzedaży tygodników opinii w 2015 r. POLITYKA sprzedawała średnio 118,9 tys. egz. i z tym wynikiem uplasowała się tuż za „Newsweekiem”(120,6 tys. egz.). Tę nieznaczną przewagę (1627 egz.) „Newsweek”, jak wynika z raportów, zawdzięcza prenumeracie łączonej z jednym z dzienników oraz zwiększeniu liczby wydań z dodawanymi filmami i książkami.

Polityka 9.2016 (3048) z dnia 23.02.2016; Do i od Redakcji; s. 98

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.