O Polityce

POLITYKA wśród laureatów konkursu Google’a

Ogromnie miło nam poinformować, że nowy projekt cyfrowy POLITYKI spotkał się z zainteresowaniem Google, który zdecydował o przyznaniu nam dofinansowania w ramach Digital News Initiative Innovation Fund – funduszu przeznaczanego na rozwój innowacji w europejskich mediach. W całej Europie Google wesprze łącznie 128 projektów z 23 krajów – na ten cel przeznaczy ponad 27 mln euro (docelowo w ramach funduszu DNI Google chce przez trzy lata wydać 150 mln euro).

Polityka 10.2016 (3049) z dnia 01.03.2016; Do i od Redakcji; s. 98
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.