O Polityce

POLITYKA numerem jeden w 2016 r.

Polityka

Według najnowszych danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy w styczniu 2016 r. POLITYKA była najchętniej kupowanym tygodnikiem opinii w Polsce. Średnia sprzedaż naszego pisma w pierwszym miesiącu bieżącego roku wyniosła 125 tys. egzemplarzy. Na drugim miejscu – ze sprzedażą 118 tys. egz. – uplasował się „Newsweek”, na trzecim – „wSieci” (średnia sprzedaż 79 tys. egz.). Pozostałe tygodniki, tj. „Do Rzeczy” i „Wprost”, sprzedawały w tym czasie odpowiednio: 62 tys.

Polityka 13.2016 (3052) z dnia 22.03.2016; Do i od Redakcji; s. 130
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.