O Polityce

Przebudzenie mocy

materiały prasowe

Jeszcze przez tydzień w kioskach można kupić ostatni numer POLITYKI z najnowszą częścią kultowej serii „Gwiezdnych wojen”: „Przebudzenie mocy”.

Akcja filmu rozgrywa się około 30 lat po wydarzeniach z „Powrotu Jedi” i koncentruje się na losach trójki nowych bohaterów. W rolach głównych zagrali zarówno znani z klasycznej trylogii Harrison Ford, Carrie Fisher i Mark Hamill, jak i nowi aktorzy: Adam Driver i Oscar Isaac.

Polityka 18.2016 (3057) z dnia 26.04.2016; Do i od Redakcji; s. 114
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.