O Polityce

Konkurs dla magistra

Polityka

Przypominamy, że trwa konkurs na najlepszą pracę magisterską o czasach PRL. O Nagrodę im. Mieczysława F. Rakowskiego mogą się ubiegać zarówno świeżo upieczeni, jak i ubiegłoroczni absolwenci, nie tylko studiów historycznych. Na zgłoszenia czekamy do 30 września 2016 r. Autor najlepiej ocenionej przez jury pracy otrzyma 15 tys. zł.

Wszystkie informacje o Nagrodzie są dostępne na: www.

Polityka 18.2016 (3057) z dnia 26.04.2016; Do i od Redakcji; s. 114
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.