O Polityce

Letnie plany POLITYKI

Polityka

Po trzyletniej przerwie powracamy do wydawania kolekcji kryminalnych na lato. Mistrzowie skandynawskiego kryminału to kolekcja licząca dziesięć tomów, powstała we współpracy z Wydawnictwem Czarna Owca. Autorzy to wybitni pisarze gatunku rodem ze Skandynawii (m.in. Camilla Läckberg, Liza Marklund, Håkan Nesser i Arne Dahl).

Wszystkie tomy będą dołączane do części nakładu tygodnika. Książki będą ukazywać się co tydzień – łączna cena POLITYKI z kryminałem to 19,99 zł.

Polityka 26.2016 (3065) z dnia 21.06.2016; Do i od Redakcji; s. 98
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.