O Polityce

Bitwa jednorazowa

Polityka

W związku z materiałem prasowym, który ukazał się na łamach 25. numeru POLITYKI w rubryce „Polityka i obyczaje”, w imieniu dyrekcji Zamku Królewskiego w Warszawie chciałabym wyjaśnić jedną kwestię. Komunikat, jakoby na Zamku „odsłonięto” panoramę „Bitwa pod Legnicą”, może sugerować udostępnienie dzieła szerokiej publiczności. Tymczasem jednorazowa prezentacja wspomnianego obrazu była elementem uroczystości zorganizowanej przez Wyższą Szkołę Menedżerską w Legnicy.

Polityka 26.2016 (3065) z dnia 21.06.2016; Do i od Redakcji; s. 98
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.