O Polityce

11. edycja OFF Festival Katowice odbędzie się w dniach od 5 do 7 sierpnia 2016 roku, w katowickiej Dolinie Trzech Stawów.

materiały prasowe / Polityka
OFF WE GO, czyli ruszamy w nieznane.

OFFowi nie zależy na wpisywaniu się w mainstream, czy zapraszaniu artystów, których utwory odtwarzane są miliard razy na YouTube. Line-up OFFa nie dyskryminuje ani nie faworyzuje żadnych gatunków. Tu najważniejsza jest muzyka i jej jakość. Fani dobrych brzmień mogą na żywo poznać legendy muzyki alternatywnej, a zaprawieni w festiwalowych bojach zorientują się w jej najnowszych zjawiskach.

Od ponad dekady alternatywne serce Europy Środkowej i Wschodniej bije w Katowicach, w stolicy pięknego Województwa Śląskiego – nie dziwi więc fakt, że to właśnie Katowice zostały Miastem Kreatywnym UNESCO jako Miasto Muzyki. 11. OFF to trzy dni z muzyką, która inspiruje, szokuje i bawi, ale też obcowanie ze sztuką, edukacja oraz dbałość o środowisko i propagowanie zdrowego stylu życia. 

Wśród już potwierdzonych artystów znajdują się m.in. Anohni, Devendra Banhart,The Kills, Lush, GZA, Mudhoney, Napalm Death, Sleaford Mods, Lightning Bolt, Kiasmos, GusGus, Jaga Jazzist, Thundercat, Minor Victories, DJ Koze, Yung Lean
Andrew Weatherall b2b Roman Flügel

I wielu innych: Derrick May, SBB gra „Nowy Horyzont”, Zomby, Brodka, Kaliber 44, Orlando Julius & the Heliocentrics, Liima, Daniel Avery, Pantha du Prince, Clutch, William Basinski, Powell, Zimpel/Ziołek, Basia Bulat, Janusz Prusinowski Kompania, Syny, Beach Slang, Willis Earl Beal, Jenny Hval, Flatbush Zombies, Machinedrum, Yung Lean, Jambinai, Islam Chipsy, Show Me The Body, Ata Kak, Goat, Fidlar, Odpoczno, Rosa Vertov.

Więcej na www.off-festival.pl

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Reklama