O Polityce

Jak się dogadać

Polityka

W tym tygodniu na rynku ukazało się kolejne wydanie naszego Poradnika Psychologicznego „JA MY ONI”, tym razem poświęcone temu „Jak się dogadać”. Uznani autorzy, w tym psychologowie, socjologowie oraz dziennikarze POLITYKI, podpowiadają, jak rozmawiać z dziećmi, rodzicami, partnerami – jak mówić, a przede wszystkim, jak słuchać. Piszą m.in. o tym, skąd się bierze język; jak się rozwija u dziecka; jakie różnice na poziomie komunikacji są między kobietami i mężczyznami; jak uniknąć sporów; kiedy o pomoc w rozwiązywaniu konfliktu lepiej poprosić fachowca; jakich błędów unikać, żeby dobrze mówić i rozumieć.

Polityka 32.2016 (3071) z dnia 02.08.2016; Do i od Redakcji; s. 98
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.