O Polityce

Zapraszamy do Sopotu

Miłośników historii zapraszamy również do Sopotu na Literacki Festiwal, który odbędzie się w dniach 18–21 sierpnia. W Sopotece (Dworzec PKP, ul. Kościuszki 14) będą Państwo mogli spotkać się z laureatami i nominowanymi do Nagród Historycznych POLITYKI.

Każde ze spotkań w ramach cyklu „Książka historyczna” rozpocznie się o godz. 15. Gośćmi Festiwalu będą:

• 18 sierpnia (czwartek) – prof. Andrzej Nowak, wybitny historyk i sowietolog, autor takich książek, jak „Pierwsza zdrada Zachodu.

Polityka 33.2016 (3072) z dnia 09.08.2016; Do i od Redakcji; s. 98
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.