O Polityce

Nie ten dyrektor

Polityka

Cytowany w artykule „NIMBYlandia” (POLITYKA 36) rzecznik Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, wskazując na oczekiwanie GDDKiA na decyzję Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska co do wariantu realizacji Wschodniej Obwodnicy Warszawy, mija się z prawdą. W GDOŚ nie toczy się żadne postępowanie w tej sprawie ani nie trwają żadne prace nad wyborem wariantu realizacji. Obecnie Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Warszawie, a nie Generalny Dyrektor Ochrony Środowiska, prowadzi postępowanie w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach, w której m.

Polityka 37.2016 (3076) z dnia 06.09.2016; Do i od Redakcji; s. 98
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.