O Polityce

Czarny Protest w POLITYCE

Skierowanie przez Sejm do dalszych prac w komisji obywatelskiego projektu ustawy całkowicie zakazującej aborcji wywołało falę społecznych protestów, których symbolem stał się czarny ubiór. Zainicjowany przez partię Razem Czarny Protest widoczny jest nie tylko w mediach społecznościowych, ale również w miejscach pracy i na ulicach polskich miast. Zespół POLITYKI nie zgadza się z barbarzyńskimi pomysłami grupy katolickich radykałów – wspieranych przez wydatną część PiS – którzy chcą odebrać Polkom prawo do decydowania o własnym zdrowiu i życiu.

Polityka 41.2016 (3080) z dnia 04.10.2016; Do i od Redakcji; s. 114
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.