O Polityce

PalmJazz Festival 2016 – najlepsza forma jazzu

promocja / Polityka
Zapraszamy do Gliwic w październiku i listopadzie.

Niewiele jest takich wydarzeń muzycznych, które dają tak wiele wrażeń. Ten festiwal powstał i w całości odbywa się w Polsce, ale formę, styl i klasę ma absolutnie światową, jeśli nie galaktyczną.

PalmJazz Festival, bo o nim mowa, urodził się w głowie Krzysztofa Kobylińskiego – kompozytora, muzyka i kreatora kulturalnego 7 lat temu. Ma jasną i utartą formułę, która opiera się na dostarczeniu publiczności szczerych emocji, mocnych doznań.

Prawdopodobnie największym atutem tego jesiennego przedsięwzięcia jest konsekwencja w doborze artystów najwyższych lotów, których nazwiska elektryzują fanów gatunku na całym świecie. Tegoroczny PalmJazz Festival otworzy w Gliwicach Carlos Martins, portugalski saksofonista zagra 18 października w Centrum Kultury Jazovia. Będzie to jedynie wstęp do tego, co się wydarzy w tym mieście na przestrzeni miesiąca. Erik Truffaz, Chanda Rule – Paul Zauner, Aaron Herman, Oz Noy, Douglas I Ribot I Ibarra, to nazwiska, które z pewnością dobrze nastroją Gliwice tej jesieni.

Nie da się ukryć, że spośród artystów, którzy w tym roku stworzą atmosferę PalmJazz Festival są także gwiazdy działające niemal magnetycznie: Hiromi (Trio), Stanley Clarke, Sons of Kemet, czy Yasmin Levy. PalmJazz łączy w sobie piękno światowego jazzu, który tworzą także polscy artyści tacy jak Mika Urbaniak, Anna Maria Jopek, Piotr Wyleżoł, możemy być pewni, że nie zabraknie ich na tegorocznym PalmJazz Festival. 

Szczegóły: www.palmjazz.pl

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Reklama