O Polityce

Festiwal 3x3! Wystąpią: Gaba Kulka, Agata Zubel, Jakub Jakowicz i Arte dei Suonatori

promocja / Polityka
Koncerty odbywać się będą od 28 października do 6 grudnia w Warszawie, Poznaniu i Gorzowie Wielkopolskim.

Festiwal 3x3 to wielki zderzacz muzycznych cząsteczek, w którym już po raz drugi przeprowadzane będą kolizje barokowej orkiestry Arte dei Suonatori z najciekawszymi osobowościami polskiej sceny muzycznej. Główną ideą festiwalu jest współpraca artystów posługujących się różnymi językami muzycznymi oraz poszukiwanie nowych brzmień i nowych kontekstów dla instrumentów dawnych.

3x3 to trójka solistów występująca w trzech miastach. Bohaterami pierwszego cyklu byli już Marcin Masecki, Czesław Mozil i Dj Lenar. Tym razem do muzycznego dialogowania zaprosiliśmy Gabę KulkęAgatę Zubel oraz Jakuba Jakowicza. Wspólnie z Arte dei Suonatori konfrontować oni będą Bacha współczesnego i dawnego (Jakowicz), sprawdzą, czy Mozart i Stockhausen są antymaterią (Zubel), oraz wzbogacą mieszankę gatunków o niebezpieczne barokowe składniki (Kulka).

Koncerty odbywać się będą w warszawskim Studio Teatrgaleria, poznańskim CK Zamek, festiwal zawita też po raz pierwszy do Gorzowa Wielkopolskiego (Jazz Club Pod Filarami).

Terminy koncertów:

Jakub Jakowicz – 28 października 2016 w Warszawie, 30 października w Poznaniu
Agata Zubel – 25 listopada 2016 w Warszawie
Gaba Kulka – 6 grudnia2016 w Gorzowie Wielkopolskim, 7 grudnia 2016 w Warszawie

Oficjalna strona festiwalu: www.festival3x3.com

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Reklama