O Polityce

Niepodległość jest kobietą

Polityka

7 listopada 1918 r. w Lublinie powstał Tymczasowy Rząd Ludowy Ignacego Daszyńskiego. Jego Manifest do Ludu polskiego stał się aktem symbolizującym odzyskanie niepodległości przez Rzeczpospolitą i ustanawiającym nową wspólnotę polityczną opartą na zasadzie „całkowitego politycznego i obywatelskiego równouprawnienia wszystkich obywateli bez różnicy pochodzenia, wiary i narodowości”.

W 98. rocznicę tych wydarzeń wraz z Wydziałem Politologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej i Miastem Lublin zapraszamy na debatę „Niepodległość jest kobietą.

Polityka 45.2016 (3084) z dnia 01.11.2016; Do i od Redakcji; s. 106
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.