O Polityce

Odeszli, ale są z nami

Polityka
Piotr Adamczewski (1942–2016)Michał Mutor/Agencja Gazeta Piotr Adamczewski (1942–2016)

W tych dniach, gdy wszyscy wspominają swoich zmarłych bliskich, myślimy i pamiętamy o naszych redakcyjnych koleżankach i kolegach, którzy od nas odeszli. To już, niestety, długa lista. Chcemy dziś przypomnieć – także cytatami z POLITYKI – naszych Przyjaciół, których pożegnaliśmy w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy.

***

Piotr Adamczewski 1942–2016

Sekretarz redakcji POLITYKI od 1980 r., z przerwą w stanie wojennym.

Polityka 45.2016 (3084) z dnia 01.11.2016; Do i od Redakcji; s. 107
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.