O Polityce

Jarosław Kaczyński w prozie, w poezji i w portrecie

Polityka

Jestem członkinią grupy malarzy amatorów (lub jak red. Edyta Gietka to ujmuje „panegirycznej grupy artystów ludowych o incydentalnych kontaktach ze sztuką”) z Pabianic. Oczywiste jest dla nas, że każdy autor oczekuje oddźwięku ze strony odbiorcy swojego dzieła. A artykuł „Dla J.” (POLITYKA 43) to dzieło niewątpliwe.

Polityka 46.2016 (3085) z dnia 07.11.2016; Do i od Redakcji; s. 98
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.