O Polityce

Niepodległość jest kobietą

Panelistki: Martyna Bunda, Jolanta Prochowicz, Ewa Maj i Agata Czarnacka Panelistki: Martyna Bunda, Jolanta Prochowicz, Ewa Maj i Agata Czarnacka Mirosław Trembecki
Uczestniczki spotkania w LublinieMirosław Trembecki Uczestniczki spotkania w Lublinie

Dzień Niepodległości dzieli dziś Polaków, czego najlepszym dowodem jest wielość niepodległościowych manifestacji. Czy tak różne energie można połączyć, by setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości świętować wspólnie? Wydaje się to mało prawdopodobne, gdyż różnice są fundamentalne. A gdyby po prostu zmienić perspektywę i wrócić do źródeł polskiej niepodległości, do czasów gdy w nocy z 6 na 7 listopada 1918 r. w Lublinie tworzył się pod wodzą Ignacego Daszyńskiego Tymczasowy Rząd Ludowy Republiki Polskiej?

Polityka 47.2016 (3086) z dnia 15.11.2016; Do i od Redakcji; s. 106
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.