O Polityce

Rady na kłopoty ze sobą i innymi

Poradnik Psychologiczny „Ja My Oni” od 23 listopada

Najnowsze wydanie Poradnika Psychologicznego od 23 listopada 2016 r. Najnowsze wydanie Poradnika Psychologicznego od 23 listopada 2016 r. Polityka
To wydanie Poradnika poświęcone jest sposobom na radzenie sobie z problemami natury psychicznej i z zagrożeniami, jakie niesie współczesna cywilizacja.

Odpowiadamy w nim na takie pytania jak: gdzie przebiega granica między równowagą psychiczną a zaburzeniem? Do jakiego momentu mamy do czynienia tylko z drobnymi usterkami, z błędnymi nawykami myślowymi, nad którymi można popracować, a od jakiego zaczyna się choroba wymagająca interwencji medycznej? Czy człowiek może zawczasu przeciwstawić się cierpieniu własnej duszy i jak to zrobić?

Poradnik Psychologiczny JA MY ONI „Rady na kłopoty” dostępny od 23 listopada 2016 r. w dobrych punktach sprzedaży prasy i w sklepie internetowym www.sklep.polityka.pl. W sprzedaży w sklepie internetowym są wciąż dostępne także poprzednie numery Poradnika (numery 5,7,8 oraz od 10 do 23).

Gorąco zachęcamy do lektury.

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Reklama