O Polityce

Omnibus zimowy: Zagadki i ćwiczenia umysłowe na ferie

Okładka wydania Okładka wydania Polityka
Najświeższe wydanie „Omnibusa” z zagadkami w kioskach od 28 grudnia 2016 roku.

W „OMNIBUSIE zimowym” stworzonym z myślą o czasie wolnym w czasie ferii znajdzie się kilkadziesiąt zadań  o różnej skali trudności, podzielonych na 4 obszary tematyczne: język, logika, matematyka  i wiedza. Autorem zadań jest Marek Penszko, prowadzący swój „Łamiblog” na stronie polityka.pl. „Omnibusy” POLITYKI ukazują się także w okresie wakacyjnym.

Wydanie specjalne „Omnibus zimowy – zagadki i ćwiczenia umysłowe” jest na rynku 28 grudnia (9,99 zł). Do znalezienia w dobrych punktach sprzedaży prasy oraz na www.sklep.polityka.pl.

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Reklama