O Polityce

Od 29 grudnia w kioskach specjalne wydanie dwutygodnika FORUM „Świat i Ludzie 2017”

Okładka specjalnego numeru FORUM Okładka specjalnego numeru FORUM Polityka
„Świat i Ludzie 2017” zabiera Czytelników w pasjonującą podróż po wszystkich kontynentach i najważniejszych, najbardziej zapalnych miejscach globu, portretując jednocześnie najważniejszych graczy nadchodzącego roku.

Polska, Europa i świat staną w 2017 roku przed wielkimi wyzwaniami, z jakimi wcześniej nie musiały się mierzyć. Europejskie wydarzenia to nie tylko Brexit, ale też wybory w największych krajach kontynentu, czyli we Francji i w Niemczech. Kto zwycięży? Czy nadchodzący rok będzie rokiem populistów?

Jaką drogą pójdzie Unia? I jaką rolę odegra Rosja, pogrążająca się w gospodarczym kryzysie?

Tymczasem w Stanach Zjednoczonych prezydentem został nieprzewidywalny populista, a kraj jest pęknięty jak nigdy. W którą stronę pójdzie Ameryka Trumpa? Czy otoczy się wielkim murem i zapomni o świecie? Czy porzuci sojuszników?

„Świat i Ludzie 2017” zabiera Czytelników w pasjonującą podróż po wszystkich kontynentach i najważniejszych, najbardziej zapalnych miejscach globu, portretując jednocześnie najważniejszych graczy nadchodzącego roku.

Wydanie specjalne FORUM będzie miało większy format (205x270 mm) oraz objętość (128 stron). Cena tego wydania – 16,99 zł.

Od 29 grudnia FORUM będzie dostępne w kioskach i salonach sprzedaży oraz na www.sklep.polityka.pl.

Życzymy pasjonującej lektury!

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Reklama