O Polityce

Bianka – dziennikarką roku

Bianka Mikołajewska Bianka Mikołajewska Wojciech Olkuśnik / EAST NEWS

We wtorek 13 grudnia odbyła się również XX edycja konkursu Grand Press za najlepsze materiały dziennikarskie oraz Dziennikarza Roku 2016. Miło nam poinformować, że głosami 54 redakcji tytułem Dziennikarza Roku wyróżniono Biankę Mikołajewską, przez kilkanaście lat dziennikarkę POLITYKI, obecnie wicenaczelną i szefową zespołu śledczego portalu OKO.press. Portal jest obywatelskim narzędziem kontroli władzy: sprawdza fakty i prowadzi dziennikarskie śledztwa. POLITYKA od początku wspiera jego działalność (i namawia do wspierania*).

Polityka 52/53.2016 (3091) z dnia 18.12.2016; Do i od Redakcji; s. 163
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.