O Polityce

POLITYKA numerem jeden

POLITYKA była w 2016 r. najchętniej kupowanym tygodnikiem opinii. POLITYKA była w 2016 r. najchętniej kupowanym tygodnikiem opinii. Polityka

Z satysfakcją odnotowujemy, że POLITYKA kolejny raz wyprzedziła konkurencję i umocniła się na pozycji lidera sprzedaży wśród tygodników opinii w Polsce. Jak wynika z najnowszych danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy, nasz tygodnik w listopadzie 2016 r. był najchętniej kupowanym tytułem w segmencie. Średnia sprzedaż POLITYKI w tym czasie wyniosła 110 tys. egzemplarzy.

Na drugim miejscu zestawienia ZKDP – ze średnią sprzedażą 103 tys.

Polityka 4.2017 (3095) z dnia 24.01.2017; Do i od Redakcji; s. 94
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.