O Polityce

Kolejna debata z cyklu BBC World Questions już 7 lutego

Polityka
W czasach prawdziwej zmiany BBC World Service realizuje na całym świecie cykl debat.

BBC World Questions umożliwia odbiorcom spotkanie z politykami i liderami twarzą w twarz i zadanie im pytań bez udziału pośredników.

W tym miesiącu przedstawiający kluczowe głosy wybitnych panelistów program radiowy BBC World Questions przybywa do Polski.

Polska przeżywa epokową zmianę polityczną. Liderzy opozycji twierdzą, że partia rządząca – Prawo i Sprawiedliwość – ogranicza demokratyczną wolność i paraliżuje Trybunał Konstytucyjny, by nie mógł on zawetować programu rządu. Lider partii Jarosław Kaczyński mówi, że opozycja odmawia zaakceptowania zwycięstwa jego partii w wyborach 2015 roku i jej nieprzerwanej popularności w całym kraju. Doszło do blokady parlamentu, ulicznych demonstracji, a rząd jest zdecydowany, by skorzystać ze swojego mandatu w celu wdrożenia głębokich reform. 

To moment kulminacyjny w kraju Unii Europejskiej, który często bywał w samym środku wydarzeń historycznych. W centrum Warszawy Jonathan Dimbleby oraz panel polityków i twórców opinii dyskutują z publicznością o nowej erze zmian w Polsce.  

Program zostanie nagrany 7 lutego 2017 w Zamku Ujazdowskim (budynek Laboratorium), mieszczącym się przy ulicy Jazdów 2 w Warszawie. 

Wydarzenie rozpoczyna się o 18.00 i będzie się składało z koktajlu, części artystycznej oraz debaty. Bardzo prosimy o punktualne przybycie.

Aby zarezerwować miejsce, należy napisać na adres: adres arts[at]britishcouncil.pl do 27 stycznia.

BBC World Service w każdym tygodniu dociera do 246 milionów odbiorców na całym świecie za pośrednictwem radia, telewizji i kanałów cyfrowych, by przekazywać wiadomości – zarówno w języku angielskim, jak i w serwisach tworzonych w 28 innych językach.

Częścią BBC World Service jest kanał BBC Learning English, który pozwala publiczności z całego świata uczyć się angielskiego. Serwisy informacyjne BBC, do których, oprócz BBC World Service, należą także: kanał telewizyjny BBC World News i bbc.com/news docierają do 320 milionów ludzi tygodniowo.

BBC World Questions to wydarzenie w całości anglojęzyczne, organizowane w partnerstwie z British Council.

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną