O Polityce

Ewa Siedlecka w POLITYCE

Ewa Siedlecka Ewa Siedlecka Jan Kucharzyk / EAST NEWS

Miło nam poinformować, że do zespołu POLITYKI dołączyła Ewa Siedlecka – wybitna dziennikarka i publicystka, laureatka wielu dziennikarskich nagród, w tym Nagrody im. Dariusza Fikusa za dziennikarstwo najwyższej próby. Ewa z wykształcenia jest magistrem profilaktyki społecznej i resocjalizacji. Od 1989 r. pracowała w „Gazecie Wyborczej”, gdzie zajmowała się problematyką prawną, w tym także tematami związanymi z prawami człowieka, społeczeństwa obywatelskiego, mniejszości seksualnych i religijnych, osób niepełnosprawnych oraz prawami zwierząt.

Polityka 6.2017 (3097) z dnia 07.02.2017; Do i od Redakcji; s. 90
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.