O Polityce

60. Polityka

Polityka

Zbieg okoliczności spowodował, że nie dotarłem – tak jak zamierzałem – na spotkanie w dniu 24 lutego z okazji 60-lecia POLITYKI. Pozwalam sobie, choć z opóźnieniem, przekazać całej redakcji najlepsze życzenia z tej okazji.

POLITYKA towarzyszy mi od początku powstania tygodnika we wszystkich, bardzo różnych okresach polskiej najnowszej historii. Bywaliście pismem najbardziej przebojowym, nawet rewolucyjnym, ale też konserwatywnym w sensie ustrojowym naszego państwa.

Polityka 11.2017 (3102) z dnia 14.03.2017; Do i od Redakcji; s. 98
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.