O Polityce

POLITYKA numerem jeden

Polityka

Miło nam kolejny raz poinformować, że POLITYKA uplasowała się na pozycji lidera rankingu sprzedaży tygodników opinii w Polsce. Jak wynika z najnowszych danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy z lutego 2017 r. nasz tygodnik był najchętniej kupowanym tytułem w segmencie. Średnia sprzedaż POLITYKI wyniosła w tym czasie 114,2 tys. egzemplarzy – przy nieznacznym, ale i najniższym w segmencie spadku sprzedaży (o 1,7 proc.) w porównaniu do analogicznego miesiąca 2016 r.

Polityka 17/18.2017 (3108) z dnia 25.04.2017; Do i od Redakcji; s. 162
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.