Nabór do 20. konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej”
Fundacja Okularnicy im. Agnieszki Osieckiej ogłosiła 20. edycję Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego „Pamiętajmy o Osieckiej”. Wokaliści zainteresowani udziałem w Konkursie, mogą zgłaszać się do 31 maja 2017. Czekają niezwykłe emocje i... nagrody!
materiały prasowe/Polityka

Już od 20 lat temu dorobek artystyczny Agnieszki Osieckiej - najsłynniejszej polskiej poetki piosenki - upamiętniają koncerty i wydarzenia artystyczne. Tegoroczna, 20. edycja Konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej” po raz kolejny daje szansę młodym wokalistom, by zaprezentować swoją wrażliwość i talent w wieloetapowym, rozwijającym artystycznie przedsięwzięciu muzycznym. Najpierw przesłuchania na scenie Studia Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej (7-9 czerwca 2017), następnie warsztaty artystyczne i koncerty w Sopocie, a w październiku koncerty finałowe w  Poznaniu i Warszawie. Finał Konkursu stanowi Koncert Galowy w Teatrze Muzycznym ROMA, podczas którego odbędzie się także premierowy spektakl muzyczny w reżyserii Magdy Umer z udziałem gwiazd polskiej estrady i teatru.

Aby wziąć udział w 20. Konkursie „Pamiętajmy o Osieckiej”, wystarczy przygotować interpretacje 2 piosenek autorstwa Poetki i wypełnić formularz online.

Zgłoszenia można przesyłać do 31.05.2017 r.


Szczegółowy regulamin Konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej” znajduje się na www.okularnicy.org.pl 

 

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj