O Polityce

POLITYKA na wakacje

Polityka

Jak co roku, przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę wydawniczą, w sam raz na wakacje! Rodziców i dziadków szczególnie zachęcamy do zakupu książek z naszej kolekcji Cała Polska Czyta Dzieciom. W lipcu w tej serii proponujemy opowieści o przygodach Generała Ciupinka (rysunki autorstwa Papcia Chmiela!), małego wikinga Sigurda oraz Minu, dziewczyny-kota. Mali czytelnicy ruszą także w podróż po starożytnej Grecji z żeglarzem z Miletu. (Książki ukazują się co dwa tygodnie z tygodnikiem POLITYKA).

Polityka 29.2017 (3119) z dnia 18.07.2017; Do i od Redakcji; s. 94
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.