O Polityce

Nagroda POLITYKI dla magistra

Polityka

Przypominamy, że trwa konkurs na najlepszą pracę magisterską o czasach PRL. Zapraszamy do udziału zarówno świeżo upieczonych, jak i ubiegłorocznych magistrów. Do konkursu zgłaszać mogą swoje kandydatury absolwenci studiów różnych kierunków i różnych uczelni – po to, by PRL była oglądana z różnych punktów widzenia i wedle różnorodnych perspektyw badawczych.

Na zgłoszenia czekamy do 29 września, wszystkie informacje o Nagrodzie im. Mieczysława F. Rakowskiego, w tym regulamin i formularz zgłoszeniowy, są dostępne na:

Polityka 30.2017 (3120) z dnia 25.07.2017; Do i od Redakcji; s. 98
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.